У своїй роботі ми застосовуємо сучасне обладнання та високоякісні матеріали. Даний метод виробництва та висока кваліфікація наших працівників дозволяють добиватися найвищих експлуатаційних характеристик всіх видів продукції підприємства. Відповідність нашої продукції високим стандартам надійності, зносостійкості, довговічності та естетичності підтверджені нашою власною лабораторією. При роботі з клієнтами наші фахівці керуються принципами індивідуального підходу, пріоритетності інтересів замовника та взаємовигідної співпраці. Солідний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів дає нам можливість максимально ефективно виконувати замовлення з урахуванням всіх індивідуальних побажань та вимог.

ТОВ «DEKORSTREET» пропонує широкий асортимент ФЕМів, виготовлених за сучасною технологією напівсухого вібропресування: тротуарна плитка, дорожні та тротуарні бордюри, стінові блоки. Практично кожен з запропонованих видів продукції може бути виконаний у різних кольорових рішеннях для досягнення повної сумісності з архітектурними і дизайнерськими особливостями вашої ділянки.

Перевага нашої продукції в тому, що вона виготовляється за найсучаснішою технологією з додаванням високоякісних інертних матеріалів, які суттєво підвищують довговічність, надійність та інші характеристики ФЕМів. Вібропресовані бетонні вироби виготовлені за даною технологією мають чітку геометрію, що суттєво полегшує роботу при укладанні або ремонту об'єктів. Все це робить даний вид матеріалів особливим. Технологія напівсухого вібропресування зараз набуває дедалі більшого визнання у світі.

ТОВ «DEKORSTREET» працює з 2008 року, займається виробництвом тротуарної плитки, дорожніх і тротуарних бордюрів, стінових блоків. Виробництво знаходиться в м. Полтава. Наше підприємство є платником ПДВ. Оплату можна здійснювати за готівковий і безготівковий розрахунок. Чому варто вибрати саме нашу продукцію? Чим ми кращі за інших? Всі виробники закуповують одну сировину і один і той же цемент. Але не у кожного є можливість оперативно перевірити якість цементу і бетону. У нас є атестована лабораторія, яка дозволяє протягом 5 – 120 хвилин визначити марку цементу, інертних матеріалів і самого бетону.

Починаючи з 2013 року виробники цементу різко знизили його якість. Тому купуючи цемент марки 500 немає ніякої гарантії, що там не виявиться цемент марки 400 або навіть 300. Тому розсипається тротуарна плитка, ламаються тротуарні або дорожні бордюри, розсипаються блоки. І що б вам не розповідали про найсучасніше і дороге обладнання, якщо цемент не відповідає заявленій марці, якість виробів буде низьким.

Ще одна наша перевага: пластифікатор який поставляється зі Словенії. В Україну цей пластифікатор ми завозимо самі. На сьогоднішній день це єдиний пластифікатор, що дає ефектний результат при виготовленні бетону на тротуарну плитку, тротуарні, дорожні бордюри та стінові блоки.

І найголовніше: ми працюємо для Вас!

Ну а вибір залишається за вами. З повагою ТОВ «DEKORSTREET»