У своїй роботі ми застосовуємо сучасне обладнання та високоякісні матеріали. Даний метод виробництва та висока кваліфікація наших працівників дозволяють добиватися найвищих експлуатаційних характеристик всіх видів продукції підприємства. Відповідність нашої продукції високим стандартам надійності, зносостійкості, довговічності та естетичності підтверджені нашою власною лабораторією. При роботі з клієнтами наші фахівці керуються принципами індивідуального підходу, пріоритетності інтересів замовника та взаємовигідної співпраці. Солідний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів дає нам можливість максимально ефективно виконувати замовлення з урахуванням всіх індивідуальних побажань та вимог.

ТОВ «DEKORSTREET» пропонує широкий асортимент ФЕМів, виготовлених за сучасною технологією напівсухого вібропресування: тротуарна плитка, дорожні та тротуарні бордюри, стінові блоки. Практично кожен з запропонованих видів продукції може бути виконаний у різних кольорових рішеннях для досягнення повної сумісності з архітектурними і дизайнерськими особливостями вашої ділянки.

Перевага нашої продукції в тому, що вона виготовляється за найсучаснішою технологією з додаванням високоякісних інертних матеріалів, які суттєво підвищують довговічність, надійність та інші характеристики ФЕМів. Вібропресовані бетонні вироби виготовлені за даною технологією мають чітку геометрію, що суттєво полегшує роботу при укладанні або ремонту об'єктів. Все це робить даний вид матеріалів особливим. Технологія напівсухого вібропресування зараз набуває дедалі більшого визнання у світі.

Детальніше...

  • Висока якість продукції.
  • Низька вартість.
  • Найдоступніша ціна на ринку України.
  • Власне виробництво.
  • Унікальний дизайн виробів.
  • Можливість придбати тротуарну плитку безпосередньо із заводу, а також у наших партнерів.

Наші телефони:

+380 (50) 304-58-90

Наш адреса:

Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Ливарна 8

Наша пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.