Обладнання для виготовлення тротуарної плитки

Слід зазначити, що різноманітність програм виготовлення застосовуються на бетоноформувальній машині HESS, а також вбудованих периферійних пристроїв, що дозволяє врахувати всі вимоги світового ринку. Великий асортимент форм на тротуарну плитку, тротуарні та дорожні бордюри, стінові блоки, дозволяє нам враховувати всі вимоги і побажання наших замовників від об'єму виготовлення в найкоротший термін та асортименту ФЕМів.

Вібропрес компанії «HESS» дає нам отримати різні малогабаритні елементи з бетону такі, як:

  • тротуарна плитка для пішохідних доріжок
  • тротуарна плитка для велосипедистів та легкового автомобіля
  • дорожно-тротуарна плитка для вантажних автомобілів
  • тротуарні бордюри
  • дорожні бордюри
  • стінові блоки

Все це ми виготовляємо будь-яких форм і розмірів, що володіють приємним зовнішнім виглядом і високими технічними характеристиками.

Виробництво повністю автоматизоване – два оператора контролюють весь цикл робіт від замішування суміші до формування виробів. Автоматизована та запрограмована технологічна лінія HESS дозволяє випускати практично безкінечний асортимент виробів з широким спектром фактур та великою кольоровою гаммою. Разом з німецькими спеціалістами було розроблено ексклюзивні рецептури виготовлення тротуарної плитки та інших ФЕМів.

Продукція компанії «DEKORSTREET» відповідає всім сучасним стандартам і вимогам.

Технології виготовлення тротуарної плитки

Основою виробничих складових тротуарної плитки є цемент відповідної марки, пісок відповідної фракції, та різновид митого гранвідсіву спеціальних фракці. Звичайно, є і ряд спеціальних добавок, що підвищують довговічність плитки, стійкість до непростих умов експлуатації. При виготовленні кольорової плитки - жовтий,оливковий, коричневий, червоний, янтарний і ін) використовуються натуральні, як сухі, так і рідкі пігменти, останні дозволяють добиватися отримання будь-якого кольору та відтінку за бажанням.

Вібропресування полягає в тому, що бетонну суміш укладають в пресформу (матрицю), яка стоїть на технологічному піддоні. Вібростіл безперервно вібрує. На суміш зверху починає тиснути пуансон (деталь, зворотна матриці, ідеально точно входить в неї, як поршень у циліндр) і тисне до повного ущільнення суміші. Пуансон теж безперервно вібрує. Після цього матрицю і пуансон піднімають, а на піддоні залишається готовий виріб.

Контроль якості тротуарної плитки

Кожен зразок проходить через систему контролю якості. Сучасний спосіб виробництва не допускає:

  • тріщин
  • щербин
  • відкритих пор
  • інших видів браку, пов'язаних з неякісним забарвленням.