Переваги тротуарної плитки DEKORSTREET

Високі естетичні якості

Широка кольорова гамма і різноманітність форм дозволять втілити будь-які архітектурні або дизайнерські задуми, а також створити гармонійний ансамбль з навколишніми об'єктами. Кольорова насиченість плитки з часом не втрачається - це робить тротуарну плитку необхідним елементом ландшафтного дизайну.

Простота укладання

Укладання тротуарої плитки не вимагає залучення важкої будівельної техніки. Можливе здійснення часткового або фрагментного ремонту, так як при пошкодженні зламана плита легко замінюється на нову. При проведенні ремонтних робіт (наприклад, прокладанні підземних комунікацій) тротуарну плитку також можна легко зняти, провести необхідні роботи і укласти знову.

Комфорт

На поверхні, викладеної тротуарною плиткою, практично не буває калюж. Наявність зазорів, заповнених піском, дозволяє волозі вільно проникати в грунт і виключає утворення водяних дзеркал.

Екологічність

Асфальтове покриття при нагріванні понад +25 ˚С починає виділяти в атмосферу канцерогенні речовини. На відміну від асфальту бетон не розм'якшується при нагріванні в літній час і не виділяє шкідливих речовин.

Довговічність

Правильно укладена тротуарна плитка буде служити довгі роки, не вимагаючи ремонту, не стираючись, не вицвітаючи і не вимагаючи особливого догляду. Термін служби бруківки становить не менше 15 років (тому морозостійкість бруківки складає 200-300 циклів), що в довгостроковому періоді економічний ефект буде вельми відчутний