Переваги тротуарної плитки DEKORSTREET

Високі естетичні якості

Широка кольорова гамма і різноманітність форм дозволять втілити будь-які архітектурні або дизайнерські задуми, а також створити гармонійний ансамбль з навколишніми об'єктами. Кольорова насиченість плитки з часом не втрачається - це робить тротуарну плитку необхідним елементом ландшафтного дизайну.

Простота укладання

Укладання тротуарої плитки не вимагає залучення важкої будівельної техніки. Можливе здійснення часткового або фрагментного ремонту, так як при пошкодженні зламана плита легко замінюється на нову. При проведенні ремонтних робіт (наприклад, прокладанні підземних комунікацій) тротуарну плитку також можна легко зняти, провести необхідні роботи і укласти знову.

Комфорт

На поверхні, викладеної тротуарною плиткою, практично не буває калюж. Наявність зазорів, заповнених піском, дозволяє волозі вільно проникати в грунт і виключає утворення водяних дзеркал.

Екологічність

Асфальтове покриття при нагріванні понад +25 ˚С починає виділяти в атмосферу канцерогенні речовини. На відміну від асфальту бетон не розм'якшується при нагріванні в літній час і не виділяє шкідливих речовин.

Довговічність

Правильно укладена тротуарна плитка буде служити довгі роки, не вимагаючи ремонту, не стираючись, не вицвітаючи і не вимагаючи особливого догляду. Термін служби бруківки становить не менше 15 років (тому морозостійкість бруківки складає 200-300 циклів), що в довгостроковому періоді економічний ефект буде вельми відчутний

Переваги вібропресованої тротуарної плитки DEKORSTREET

 Якщо ви вибираєте тротуарну плитку для укладання дороги, по якій будуть постійно їздити, або для створення паркувального місця автомобіля, то краще підійде плитка, виготовлена методом напівсухого вібропресування. Вона прослужить вам довгі роки завдяки своїй міцності, морозостійкості і довговічності. Даний спосіб призначений для виготовлення великих замовлень, які може виконати наше підприємство, що спеціалізується на цій справі і має дороге устаткування.

Переваги вібропресованої тротуарної плитки

  • висока міцність, підвищена морозостійкість
  • низьке водопоглинання
  • строгі геометричні форми
  • низька стираність
  • нековзаюча поверхня, яка робить тротуарну плитку зручною для мощення міських майданчиків, тротуарів, доріжок, автостоянок, складів, терміналів
  • зберігає забарвлення на протязі всього періоду експлуатації (близько 25 років)
  • універсальність (підходить як для ландшафтного дизайну , так і для укладання на виробничих територіях)

Насамперед, тротуарна плитка надає місту або заміській ділянці сучасний вигляд. Більш надійною вважається тротуарна плитка, що виготовлена на основі методу напівсухого вібропресування. Така тротуарна плитка протягом десятиліть не змінює свій прекрасний зовнішній вигляд навіть в тих місцях, де рівень експлуатації більше ніж інтенсивний.

Виготовлені нами тротуарна плитка, тротуарні бордюри, дорожні бордюри, стінові блоки проходили в різних кліматичних зонах нашої країни, а також піддавалися дії зовнішніх руйнуючих факторів і успішно пройшовши дані випробовування. Тому наші виготовленні ФЕМи відрізняються довговічністю, міцністю та надійністю.