Каталог продукції

Висока якість фігурних елементів мощення від «DEKORSTREET» забезпечує сукупність контролю початок до кінця виробництва – прийому інертних матеріалів, виготовлення бетонної суміші, процесу вібропресування і самого складу готової продукції і умов, в яких готова продукція набуває свою міцність і якість.

Каталог тротуарної плиткиПродукція «DEKORSTREET» проводиться на обладнанні німецької фірми НЕЅЅ, яка вважається одним з провідних світових виробників будівельних машин і має 15-річний авторитет на ринку будівельних матеріалів.

Фігурні елементи мощення «DEKORSTREET» виготовляються з важких бетонів методом напівсухого вібропресування. Така технологія на даний час має сучасні технології велике майбутнє у виробництві бетонних виробів.

Цей метод має ряд істотних переваг перед іншими способами виготовлення тротуарної плитки, тротуарних і дорожніх бордюрів, стінових блоків. Зокрема, низьке водоцементне співвідношення бетону потрібно для підвищення морозостійкості готової продукції (з-за низького коефіцієнта розширення води під час морозів), а пресування в сукупності з вібрацією дозволяють ущільнити бетонну суміш з високою ефективністю.